Klientų apdovanojimo paslauga verslui

Daugiau
Su GiftyMe Tu gali greitai ir lengvai: PASVEIKINTI draugą bet kokia ypatinga proga, PASAKYTI AČIŪ už pagalbą, ATSIPRAŠYTI jei kas buvo ne taip, PARODYTI DĖMESĮ jei pasiilgai ar negali susitikti, PAKVIESTI Į pirmą PASIMATYMĄ jeigu vis dar neišdrįsai to padaryti, NUSTEBINTI draugą, kai jis mažiausiai to tikisi, PASIDALINTI ĮSPŪDŽIAIS jei ką tik paragavai naujos kavos ar gardaus pyragėlio ir norėtum juo pavaišinti savo draugą, IR SVARBIAUSIA bet kurią dovaną gali padovanoti savo draugui, net nebūdamas šalia.
1. Įsijunk GiftyMe aplikaciją, išsirink dovaną, kurią nori padovanoti.
2. Pasirink draugą, kuriam nori dovanoti dovanėlę, parašyk palinkėjimus ir spausk mygtuką Dovanoti.
3. Apmokėk dovaną Tau patogiu būdu ir viskas. Dovana išsiųsta!
Tau sumokėjus už dovaną pasirinktu mokėjimo būdu. Draugas sulauks žinutės su dovanos koduku, kurį parodys konkrečioje kavinėje ar parduotuvėje ir atsiims Tavo dovanotą dovaną. Jeigu dovana yra su pristatymu bei žinai tikslų adresą - įvesk jį, jeigu ne, mes išsiaiškinsime adresą patys ir draugas sulauks dovanos savo nurodytu adresu.
Jeigu dovanėlė yra atsiimama, pvz. kavos puodelis arba ledai, mes nusiųsime draugui SMS žinutę arba el. laišką su trumpu dovanos kodu. Tą kodą draugas padiktuos pardavėjui vietoje atsiskaitymo. Jeigu dovanėlė yra pristatoma, pvz. gėlės arba pliušinis žaisliukas, pardavėjas išsiųs ją tiesiogiai nurodytu gavėjo adresu.
Perkraukite telefoną. Jeigu nepadėjo paskambinkite mums telefonu +370 5 2032967 arba parašykite laišką į [email protected]
Atsiskaitymo būdai priklauso nuo šalies kurioje gyvena gavėjas. Todėl tikslų sąrašą pamatysite pasirinkę dovanėlę ir paspausdami 'Apmokėti'.
Dovaną, kuri yra atsiimama pardavimo vietoje gali nusiųsti visiems, svarbiausia turėti kontaktinę informaciją - telefono numerį ar el. pašto adresą. Jeigu dovana yra pristatoma reikia žinoti ir dovanos gavėjo adresą. Nežinai tikslaus adreso? Nebėda - užteks telefono numerio, tuomet adreso pasiteiraus GiftyMe.
Jeigu Tavo pasirinkta dovana yra pristatoma (pvz. gėlės, žaisliukai ir kt.), tačiau nežinai tikslaus draugo (-ės) adreso - pažymėk Gavėjas adresą nurodys pats. Kuomet pažymėsi šį punktą GiftyMe susisieks su Tavo draugu (-e) ir pasiteiraus dėl dovanos pristatymo adreso.
arrow